Reklama

Wrocław: Od poniedziałku 56 nowych płatnych miejsc parkingowych

29/10/2024 09:42

Wrocławscy kierowcy zapłacą za parkowanie w nowych lokalizacjach. ZDiUM Wrocław wprowadził 56 płatnych miejsc postojowych na Powstańców Śląskich i Przedmieściu Świdnickim. Opłaty zaczną obowiązywać w poniedziałek, 4 listopada.

Dwie ulice w centrum Wrocławia z nowymi miejscami postojowymi:



ul. Radosna (podstrefa XIV), po przebudowie chodnika, zostanie wyznaczonych 50 miejsc obsługiwanych przez 2 nowe parkomaty,


ul. Grabiszyńska (podstrefa IX), w zatoce między ul. Kolejową i Szpitalną, obowiązywać będzie 6 nowych lokalizacji.

Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, to uzupełnienie luk w rejonach już objętych płatnościami za postój.


Opłaty za parkowanie obowiązują tylko w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-18:00. Można je wnosić w parkomatach oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Mieszkańcy podstref mogą skorzystać z abonamentów.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości