Wrocławscy kierowcy zapłacą za parkowanie w nowych lokalizacjach. ZDiUM Wrocław wprowadził 56 płatnych miejsc postojowych na Powstańców Śląskich i Przedmieściu Świdnickim. Opłaty zaczną obowiązywać w poniedziałek, 4 listopada.
Dwie ulice w centrum Wrocławia z nowymi miejscami postojowymi:
Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu, to uzupełnienie luk w rejonach już objętych płatnościami za postój.
Opłaty za parkowanie obowiązują tylko w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-18:00. Można je wnosić w parkomatach oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Mieszkańcy podstref mogą skorzystać z abonamentów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze