Ulica Piastowska we Wrocławiu zablokowana przez służby. Strażacy usuwają tam sople lodu, które zwisają z dachu jednej z kamienic. Są utrudnienia dla kierowców oraz pasażerów MPK.
Z brakiem przejazdu przez ulicę Piastowską muszą liczyć się kierowcy. Wóz strażacki z podnośnikiem blokuje tam jeden pas. Są też utrudnienia dla pasażerów MPK. Tramwaje linii 1, 19 skierowano przez ul. Jedności Narodowej, pl. Bema, ul. Sienkiewicza, Wyszyńskiego, Szczytnicką. Tramwaje linii 16 skierowano od pl. Bema przez ul. Sienkiewicza, most Pokoju, pl. Społeczny, ul. Pułaskiego. Zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Dworzec Nadodrze - rondo Reagana.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze