Przed godziną 19 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Nowowiejskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku dwóch aut na Ołbinie. Trafiły do szpitala. W wypadku wziął udział samochód do przewozu krwi. Na skrzyżowaniu Nowowiejskiej z Wyszyńskiego były duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu czynności prowadziły policja, straż pożarna i pogotowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze