Kierowca toyoty jezdnię pomylił z torowiskiem tramwajowym i pędził bez opamiętania wzdłuż al. Hallera we Wrocławiu. Wszystko nagrał inny kierowca, a wideo pojawiło się w serwisie Stop Cham.
Do całej sytucji doszło 7 listopada na al. Hallera we Wrocławiu. Kierowca toyoty, najprawdopodobniej chcąc ominąć korek i skrócić drogę, wjechał na torowisko tramwajowe. Internauci żartowali, że we Wrocławiu "pojawił się nowy tramwaj", "Hybrydka drogowo-kolejowa" - skomentował pan Maks.
Warto dodać - jazda po wydzielonym torowisku tramwajowym jest zagrożona mandatem w wysokości od 20 do 500 zł, a w przypadku skierowania sprawy do sądu - karą grzywny do 5 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze