Reklama

Wrocław: Toyotą pędził po torowisku na Hallera. Wszystko się nagrało

08/11/2024 17:13

Kierowca toyoty jezdnię pomylił z torowiskiem tramwajowym i pędził bez opamiętania wzdłuż al. Hallera we Wrocławiu. Wszystko nagrał inny kierowca, a wideo pojawiło się w serwisie Stop Cham.

Do całej sytucji doszło 7 listopada na al. Hallera we Wrocławiu. Kierowca toyoty, najprawdopodobniej chcąc ominąć korek i skrócić drogę, wjechał na torowisko tramwajowe. Internauci żartowali, że we Wrocławiu "pojawił się nowy tramwaj", "Hybrydka drogowo-kolejowa" - skomentował pan Maks. 


Warto dodać - jazda po wydzielonym torowisku tramwajowym jest zagrożona mandatem w wysokości od 20 do 500 zł, a w przypadku skierowania sprawy do sądu - karą grzywny do 5 tys. zł.



 




 


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości