Dziś, przed godziną 21 na Piotra Skargi we Wrocławiu doszło do wypadku auta i rowerzysty. Na miejscu jest już straż pożarna. Ruch może być utrudniony.
Czytelnicy informują o wypadku osobówki i rowerzysty, do którego doszło na Piotra Skargi we Wrocławiu. - Widać rozbity samochód, który uderzył w budynek, ponadto rower jest zniszczony - dowiadujemy się. Na miejscu są już dwa zastępy straży pożarnej. W stronę ul. Oławskiej tworzy się zator. Szczegóły wkrótce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze