W czwartkowy wieczór na skrzyżowaniu Kościuszki ze Świdnicką doszło do zderzenia tramwaju z samochodem osobowym.
W zdarzeniu zakwalifikowanym jako kolizja brały udział osobowe audi oraz tramwaj linii 17 jadący w kierunku Sępolna.
Po godzinie 20:00 w rejonie placu Kościuszki występowały drobne utrudnienie. Nie kursowały tędy tramwaje linii 6, 7, 15, 17 i 20. Obecnie nie ma już żadnych utrudnień.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze