Wrocławianie wybierający się na wschód autostradą A4 przed południem musieli uzbroić się w cierpliwość. W okolicach godziny 11:00 przed punktem poboru opłat w Karwianach utworzył się dwukilometrowy korek.
Zator udało się rozładować chwilę po godzinie 12:00. Według GDDKiA Obecnie przy przejeździe przez bramki nie powinno być większych utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze