Reklama

Wyjątkowa Gala Noworoczna w NFM

28/12/2016 09:29

Narodowe Forum Muzyki zaprasza na wyjątkową Galę Noworoczną, organizowaną w ramach drugiej edycji Festiwalu Noworocznego NFM. Publiczność zgromadzona w Forum może liczyć na połączenie muzyki klasycznej z największymi przebojami musicali np. West Side Story czy Chicago. NFM zaprasza 7 stycznia, o godz. 12:00 oraz 18:00.

Wyśmienite arie z "Don Giovanniego" oraz hity takie jak "All That Jazz" z musicalu "Chicago" – czas na prawdziwą listę przebojów zaczerpniętych wprost z najlepszych oper, musicali, a nawet filmów. Wszystko to w ramach drugiej edycji Festiwalu Noworocznego NFM.


Będzie to wieczór pełen wrażeń – niezwykłe przeboje muzyki operowej publiczność usłyszy w wyjątkowym wykonaniu. Wśród solistów pojawi się chorwacka mezzosopranistka Dubravka Musovic, ciesząca się uznaniem krytyków „artystka o wyjątkowej wyobraźni i nieskończonych możliwościach” (Opera Today). Organizatorzy zaprosili także jednego z Trzech Polskich Tenorów – Pawła Skałubę, laureata licznych konkursów wokalnych, pierwszego tenora Opery Bałtyckiej. Wspomnianej dwójce towarzyszyć będzie grecki baryton Aris Argiris, artysta, którego fani kojarzą między innymi z doskonałej roli w pierwszej operze nagranej w technologii 3D przez Royal Opera House. A wszystko to pod batutą prawdziwego znawcy muzyki scenicznej i dyrektora artystycznego 2. Festiwalu Noworocznego NFM, Bassema Akiki. Ten cieszący się uznaniem dyrygent młodego pokolenia za swoje liczne osiągnięcia został nominowany do ubiegłorocznej International Opera Awards.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości