Reklama

Wykolejenie na Legnickiej

01/03/2021 09:02

Wrocławskie MPK zaczęło nowy tydzień od wykolejenia na Legnickiej. Z uwagi na zdarzenie, do którego doszło w rejonie skrzyżowania z Przedmiejską, czyli przy wiadukcie kolejowym, od ok. 8:30 do 10:30 wstrzymano ruch tramwajowy i uruchomiono linię autobusową „za tramwaj”.

Czytelnicy od rana donosili, że na Legnickiej doszło do kolejnego w ostatnim czasie wykolejenia. MPK w oficjalnym komunikacie na Twitterze poinformowało jedynie o „braku przejazdu”. Rzecznik przewoźnika potwierdził nam jednak, że na Legnickiej faktycznie doszło do wykolejenie tramwaju. Na miejsce przyjechali pracownicy spółki, którzy wyjaśniają powód awarii.


Do czasu usunięcia utrudnień wprowadzono następujące zmiany w kursowaniu autobusów i tramwajów:




Tramwaje linii 3, 10, 20, 23, 33 kursują w relacji Pilczyce - Leśnica.

Reklama



Tramwaje linii 3, 10, 20 skierowano objazdem przez m. Sikorskiego, ul. Pomorską, pl. Staszica, Dworzec Nadodrze (nawrót).




Tramwaje linii 23, 33 skierowano objazdem przez pl. Dominikański, ul. Szewską, m. Uniwersytecki, ul. Dubois, m. Sikorskiego, ul. Ruską.




Tramwaje linii 31, 32 kursują w relacji Stadion Wrocław - Kolista oraz zawracają na mostach Mieszczańskich.




Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji pl. Jana Pawła II – Pilczyce.




Ruch tramwajów na Legnickiej udało się przywrócić ok. 10:30.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości