Kilka minut przed godziną 12 na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Hallera (w kierunku centrum) wykoleił się tramwaj. Sześć linii skierowano objazdem.
Do centrum stałą trasą nie kursowały składy linii 2, 6, 7, 17, 20 i 24 - skierowano je objazdem przez Hallera i Grabiszyńską, a na ulicy Powstanców Śląskich pasażerów woziły autobusy "za tramwaj".
Po kilkunastu minutach usunięto utrudnienia, a tramwaje wróciły na stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze