Reklama

Wykolejenie tramwaju przy Dworcu Nadodrze

23/04/2020 19:28

Utrudnienia dla pasażerów MPK w rejonie Dworca Nadodrze. Na peronie północnym wykoleił się tam tramwaj. Linie 1 i 8 kursują objazdem.

W związku z wykolejeniem na peronie przystanku Dworzec Nadodrze tramwaje linii 1 w kierunku Poświętnego i 8 w stronę Karłowic jeżdżą objazdem od ul. Słowiańskiej prosto przez ul. Trzebnicką. Na awaryjnym przystanku przy szpitalu wysiadanie pasażerów zabezpiecza nadzór ruchu MPK.


Linia 7 w kierunku Poświętnego kursuje bez większych zmian. Pasażerowie wsiadający do tramwajów przy Dworcu Nadodrze muszą jedynie korzystać z peronu południowego.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości