Utrudnienia dla pasażerów MPK w rejonie Dworca Nadodrze. Na peronie północnym wykoleił się tam tramwaj. Linie 1 i 8 kursują objazdem.
W związku z wykolejeniem na peronie przystanku Dworzec Nadodrze tramwaje linii 1 w kierunku Poświętnego i 8 w stronę Karłowic jeżdżą objazdem od ul. Słowiańskiej prosto przez ul. Trzebnicką. Na awaryjnym przystanku przy szpitalu wysiadanie pasażerów zabezpiecza nadzór ruchu MPK.
Linia 7 w kierunku Poświętnego kursuje bez większych zmian. Pasażerowie wsiadający do tramwajów przy Dworcu Nadodrze muszą jedynie korzystać z peronu południowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze