Od najbliższego poniedziałku (1 czerwca) nieczynne będzie podziemne Przejście Świdnickie. Jak przekazała portalowi TuWroclaw.com Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, miejsce to przejdzie przegląd techniczny. Będą w nim też prowadzone prace eksploatacyjne.
Przejście Świdnickie ma być nieczynne przez kilka tygodni. Urzędnicy nie są dziś w stanie powiedzieć, ile konkretnie. - O dokładnym terminie zakończenia prac będziemy informować - mówi Ewa Mazur.
W tym czasie nie będzie funkcjonowało także mieszczące się w przejściu Centrum Dialogu.
Piesi do dyspozycji będą mieli tylko naziemne przejście przez ulicę Kazimierza Wielkiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze