Reklama

Zamykają podziemne Przejście Świdnickie. Piesi nie przejdą pod ziemią

29/05/2026 08:26

Od najbliższego poniedziałku (1 czerwca) nieczynne będzie podziemne Przejście Świdnickie. Jak przekazała portalowi TuWroclaw.com Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, miejsce to przejdzie przegląd techniczny. Będą w nim też prowadzone prace eksploatacyjne.


Przejście Świdnickie ma być nieczynne przez kilka tygodni. Urzędnicy nie są dziś w stanie powiedzieć, ile konkretnie. - O dokładnym terminie zakończenia prac będziemy informować - mówi Ewa Mazur.

W tym czasie nie będzie funkcjonowało także mieszczące się w przejściu Centrum Dialogu.

Piesi do dyspozycji będą mieli tylko naziemne przejście przez ulicę Kazimierza Wielkiego.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości