Z jednego z domów jednorodzinnych na wrocławskich Maślic mężczyzna ukradł sprzęt wędkarski wart około 2 tysiące złotych. Jest już zatrzymany.
- Zatrzymaliśmy 53-letniego mężczyznę, który ukradł sprzęt wędkarski wart ponad 2 tys. zł. Funkcjonariusze odzyskali już część skradzionych rzeczy. Próbujemy odzyskać jeszcze skradzioną wędkę - mówi Wojciech Jabłoński z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Policjanci podejrzewają, że zatrzymany mężczyzna może mieć na swoim koncie jeszcze inne tego typu przestępstwa. Trwa ustalanie szczegółów w tej sprawie.
- Sprawa jest w toku, a policjanci cały czas analizują i weryfikują zebrany materiał dowodowy w tym obszarze - dodaje Wojciech Jabłoński. - Jednocześnie dementuję, by na Maślicach, Kozanowie i Pilczycach grasowała jakaś szajka złodziei.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze