Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta informuje o utrudnieniach w ruchu, z jakimi będziemy mieć do czynienia w Leśnicy od poniedziałku, 17 maja, do końca lipca.
Na skrzyżowaniu ulic Średzkiej i Mokrzańskiej jezdnia będzie lokalnie zwężona. W poniedziałek rozpoczęłu się tam prace drogowe, związane z budową azylu dla pieszych, chodnika i peronu przystankowego wraz z doświetleniem.
- Realizacja robót będzie oznaczać lokalne wygrodzenia na jezdni w związku ze zmianą geometrii skrzyżowania - zapowiada Ewa Mazur, rzeczniczka ZDiUM.
Termin wykonania zadania planowo przypada na koniec lipca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze