Reklama

Zmiana organizacji ruchu na „Trójkącie”. Nowa strefa 30 i więcej skrzyżowań równorzędnych

03/08/2018 14:26

Na środę 8 sierpnia zostały zaplanowane prace na skrzyżowaniach Brzeskiej ze Świstackiego i Więckowskiego, których efektem będzie wykonanie nowego oznakowania zmieniającego organizację ruchu w tym miejscu.

Zmiana organizacji ruchu ma związek z przygotowaniami do wdrożenia na osiedlu strefy 30 i przekształcenia wspomnianych skrzyżowań w równorzędne.


W czasie środowych prac wykonane zostanie oznakowanie pól wyłączonych z ruchu w obrębie skrzyżowań Brzeskiej i Świstackiego oraz Brzeskiej i Więckowskiego. W tym czasie w wyznaczonych miejscach obowiązywać będzie całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.


ZDiUM informuje, że pojazdy pozostawione pod znakami B- 36 zostaną odholowane na lawetach.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości