Na środę 8 sierpnia zostały zaplanowane prace na skrzyżowaniach Brzeskiej ze Świstackiego i Więckowskiego, których efektem będzie wykonanie nowego oznakowania zmieniającego organizację ruchu w tym miejscu.
Zmiana organizacji ruchu ma związek z przygotowaniami do wdrożenia na osiedlu strefy 30 i przekształcenia wspomnianych skrzyżowań w równorzędne.
W czasie środowych prac wykonane zostanie oznakowanie pól wyłączonych z ruchu w obrębie skrzyżowań Brzeskiej i Świstackiego oraz Brzeskiej i Więckowskiego. W tym czasie w wyznaczonych miejscach obowiązywać będzie całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.
ZDiUM informuje, że pojazdy pozostawione pod znakami B- 36 zostaną odholowane na lawetach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze