Niedziela to kolejny dzień z zatorem na autostradzie A4. Przed punktem poboru opłat w Karwianach swoje trzeba odstać zarówno chcąc wyjechać z Wrocławia, jak i dotrzeć do miasta.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że około 12:00 korek przed PPO w kierunku Katowic rozciągał się na 2 km. W przeciwnym kierunku (Wrocław/Legnica) kierowcy, by uiścić opłatę stoją w zatorze o długości 1 km.
Przypomnijmy, że korki na wyjeździe z Wrocławia były także wczoraj przed południem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze