W lutym wystartował drugi etap szkoleń unijnych, które przygotują osoby bezrobotne do pracy w charakterze informatora turystycznego lub barmana. Projekt „Kopalnia możliwości” ma na celu poniesie kwalifikacji osób bezrobotnych we Wrocławiu i województwie dolnośląskim.
Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, powyżej 45 roku życia, niezarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy i zainteresowanych nabyciem nowych kwalifikacji zawodowych.
W ramach Projektu przeprowadzone zostaną szkolenia dla 60 osób, spełniający warunki uczestnictwa dostępne na stronie internetowej projektu.
O innych szkoleniach organizowanych we Wrocławiu pisaliśmy Wam w styczniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze