04/12/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Energa Toruń tylko w pierwszej połowie nawiązywała wyrównaną walkę ze Ślęzą Wrocław. Po zmianie stron gospodynie wrzuciły wyższy bieg i odniosły kolejne wysokie zwycięstwo (91:67) w Basket Lidze Kobiet. To już siódma wygrana wrocławianek z rzędu!
Cytaj więcej: Wspaniała seria trwa! Ślęza gromi kolejnego rywala [RELACJA]
Autor: Piotr Zadumiński
Autor: Piotr Zadumiński
Autor: Piotr Zadumiński
Autor: Piotr Zadumiński
Autor: Piotr Zadumiński