Wróć do artykułu

Wisła znów lepsza od Ślęzy, remis w finale [ZOBACZ ZDJĘCIA]

30/04/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Sport Wrocław

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały z Wisłą Can-Pack Kraków 56:64 w czwartym meczu finałowym Basket Ligi Kobiet. O złotym medalu zadecyduje piąte spotkanie, które zostanie rozegrane w środę (3 maja) we Wrocławiu.


Autor: Paweł Kucharski

Reklama
Najnowsze wiadomości