30/04/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały z Wisłą Can-Pack Kraków 56:64 w czwartym meczu finałowym Basket Ligi Kobiet. O złotym medalu zadecyduje piąte spotkanie, które zostanie rozegrane w środę (3 maja) we Wrocławiu.