28/10/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Bukiet kwiatów i znicze zapalone na schodach Zakładu Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz minuta ciszy. W ten sposób studenci i pracownicy uczelni symboliczne podziękowali tym, którzy zdecydowali się oddać swoje ciała po śmierci nauce.
Studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego symbolicznie podziękowali za pośmiertny dar Autor: Tomasz Walów/UMW
Studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego symbolicznie podziękowali za pośmiertny dar Autor: Tomasz Walów/UMW
Studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego symbolicznie podziękowali za pośmiertny dar Autor: Tomasz Walów/UMW
Studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego symbolicznie podziękowali za pośmiertny dar Autor: Tomasz Walów/UMW
Studenci i pracownicy Uniwersytetu Medycznego symbolicznie podziękowali za pośmiertny dar Autor: Tomasz Walów/UMW