06/07/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Konsorcjum firm Wratislavia-Biodiesel kupi od miasta 28 005 akcji Śląska Wrocław – taka decyzja zapadła podczas czwartkowej sesji rady miejskiej. Miażdżąca większość rajców zdecydowała, że już niebawem większościowym udziałowcem klubu zostanie Grzegorz Ślak. Mimo oddania klubu w ręce prywatnego właściciela miasto nadal będzie dotowało piłkarzy z publicznej kasy kwotą 2 mln złotych rocznie.
Czytaj więcej: Jest decyzja rady miejskiej. Kto głosował za sprzedażą Śląska Wrocław?
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta
Autor: Wojciech Bolesta