23/02/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Wciąż nie gasną kontrowersje wokół Domu Socjalnego dla Mężczyzn, który przeniósł się z ulicy Reymonta na Obornicką. Mieszkańcy Różanki sprzeciwiali się lokalizacji ośrodka w obawie przed tym, że ich sąsiadami zostaną niebezpieczni kryminaliści. Tymczasem osoby, które miały się resocjalizować przy Obornickiej, same wyprowadzają się z domu, w obawie o swoje życie.
Grzegorz Maślanka i Jacek Hamkło przed dawną siedzibą ośrodka przy Reymonta Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Tak dziś wygląda dawna siedziba Domu dla Mężczyzn przy Reymonta 10 Autor: Magda Pasiewicz
Tak dziś wygląda dawna siedziba Domu dla Mężczyzn przy Reymonta 10 Autor: Magda Pasiewicz