Wróć do artykułu

Mieli być zagrożeniem dla Różanki. Teraz sami uciekają, bo się boją

23/02/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Wciąż nie gasną kontrowersje wokół Domu Socjalnego dla Mężczyzn, który przeniósł się z ulicy Reymonta na Obornicką. Mieszkańcy Różanki sprzeciwiali się lokalizacji ośrodka w obawie przed tym, że ich sąsiadami zostaną niebezpieczni kryminaliści. Tymczasem osoby, które miały się resocjalizować przy Obornickiej, same wyprowadzają się z domu, w obawie o swoje życie.


Autor: Magda Pasiewicz

Różanka, Jacek Sutryk - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości