19/10/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Ślęza Wrocław wygrywa drugi mecz w tym sezonie w Basket Lidze Kobiet - tym razem w pokonanym polu pozostawiła Pszczółkę AZS UMCS Lublin, wygrywając na wyjeździe 70:47. Choć końcowy wynik jest bardzo wysoki, to z pewnością nie było to łatwe zwycięstwo.
Czytaj dalej: Ślęza znów deklasuje na wyjeździe!
Autor: Paweł Kucharski
Autor: Paweł Kucharski
Autor: Paweł Kucharski
Autor: Paweł Kucharski
Autor: Paweł Kucharski