30/09/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Wrocławscy studenci oficjalnie rozpoczęli Rok Akademicki 2021/2022. Środowiskowa inauguracja odbyła się w czwartek w Oratorium Marianum. Później żacy pojawili się na wrocławskim Rynku, gdzie odśpiewano „Gaudeamus igitur”.
Autor: Jakub Jurek
Autor: Jakub Jurek
Autor: Jakub Jurek
Autor: Jakub Jurek
Autor: Jakub Jurek