24/05/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Wrocławianie od niedzieli żegnają ks. Stanisława Orzechowskiego „Orzecha”. Trumna z ciałem duchownego w nocy z sobotę na niedzielę była wystawiona w kaplicy kościoła św. Wawrzyńca. Od poniedziałkowego poranka trwają uroczystości pogrzebowe ks. „Orzecha”. Z uwagi na obostrzenia epidemiczne do świątyni może mogła wejść tylko określona liczba osób, pozostali żegnali duszpasterza przed kościołem, gdzie ustawiono telebim.
Wrocławianie żegnają ks. Stanisława Orzechowskiego "Orzecha" Autor: Jakub Jurek
Wrocławianie żegnają ks. Stanisława Orzechowskiego "Orzecha" Autor: Jakub Jurek
Wrocławianie żegnają ks. Stanisława Orzechowskiego "Orzecha" Autor: Jakub Jurek
Wrocławianie żegnają ks. Stanisława Orzechowskiego "Orzecha" Autor: Jakub Jurek
Wrocławianie żegnają ks. Stanisława Orzechowskiego "Orzecha" Autor: Jakub Jurek