23/01/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W środę pod gmachem Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się protest pracowników oświaty i wychowania. Pikietę zorganizował NSZZ „Solidarność”. To już kolejne działania protestacyjne tej grupy zawodowej, która domaga się podwyżek.
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz