Zatrzymanie na wrocławskim lotnisku. Podczas kontroli paszportowej w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej wpadł 33-latek, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna, zamiast kontynuować podróż, od razu trafił do aresztu śledczego.
Do zatrzymania doszło podczas kontroli paszportowej przed lotem z Wrocławia do Londynu.
– W trakcie kontroli dokumentów funkcjonariusze SG ustalili, iż Polak poszukiwany jest w celu odbycia dwóch kar pozbawienia wolności w wymiarze 90 dni oraz 1 roku i 4 miesięcy. Mężczyzna poszukiwany był na zarządzenie świdnickiego sądu rejonowego za liczne kradzieże, których się dopuścił. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przekazany do najbliższego aresztu śledczego w celu dobycia kary 19 miesięcy pozbawienia wolności – mówi mjr SG Joanna Konieczniak , rzeczniczka prasowa Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze