Reklama

Chcą być koncertowym centrum Wrocławia. Około 30 koncertów na plaży [WIDEO]

12/05/2021 20:07

– W to krótkie lato odbędzie się u nas około 30 koncertów, a wystąpią m.in. Sokół, Pro8l3m, Łona i Webber, a także Bajm i Myslovitz – zapowiada Andrzej Bobak, współwłaściciel wrocławskiego beach baru HotSpot.

– Warto podkreślić mnogość koncertów, które odbędą się tego lata. Wydaje mi się, że bardzo dobrze idzie nam realizacja planu, by stać się latem koncertowym centrum Wrocławia. Mam nadzieje, że nie brzmi to zbyt szumnie – mówi Andrzej Bobak, współwłaściciel wrocławskiego beach baru HotSpot (ul. Wejherowska 34).

I dodaje, że na wrocławskiej plaży wystąpią w tym roku m.in. Sokół, Pro8l3m, Łona i Weber, a także Bajm oraz Myslovitz. Nie zabraknie też przedstawicieli młodszego pokolenia hip-hopowego.


– Jak co roku nawiązaliśmy także współpracę z kolegami z Vertigo. Oznacza to, że na naszych plażach, chociażby ZaZoo, będzie można posłuchać fajnego jazzu – zapowiada Bobak.

Reklama

I podkreśla, że najwięcej muzycznych wydarzeń zaplanowanych jest na plaży HotSpot. – Latem odbędzie się tam około 30 koncertów, w każdym tygodniu będzie więc można przyjść na HotSpot, żeby posłuchać muzyki – powiedział współwłaściciel beach baru.


Otwarcie tegorocznego sezonu na plaży HotSpot nasatąpi w sobotę, 15 maja, o godz. 12. Wstęp wolny.


CZYTAJ TEŻ: NOWY FESTIWAL MUZYCZNY WE WROCŁAWIU. BEZPŁATNE KONCERTY W RÓŻNYCH LOKALIZACJACH


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości