Reklama

Księga gratulacyjna dla Olgi Tokarczuk w Urzędzie Miejskim

12/12/2019 13:11

Ze względu na duże zainteresowanie magistrat ponownie wyłożył w Urzędzie Miejskim księgę gratulacyjną, która zostanie przekazana Oldze Tokarczuk. Można tam także przybić Ex Libris na własnych egzemplarzach książek noblistki.

W związku z dużym zainteresowaniem księgą gratulacyjną wydłużony został czas na dokonywanie pamiątkowych wpisów. Księga jest dostępna w Urzędzie Miejskim (Sukiennice 9) w godzinach od 8 do 18. W tym czasie można tam także przybić Ex Libris na własnych egzemplarzach książek noblistki.


Księga gratulacyjna będzie wystawiona w Urzędzie Miejskim do wtorku, 17 grudnia.


Przypomnijmy, że związana z Wrocławiem pisarka Olga Tokarczuk została wyróżniona przez Akademię Szwedzką Literackim Noblem! Honorową Obywatelkę Wrocławia nagrodzono za książkę „Bieguni”. Oprócz niej literackiej Nobla otrzymał też austriacki pisarz Peter Handke.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: TŁUMY WROCŁAWIAN OGLĄDAŁY CEREMONIĘ ROZDANIA NAGRÓD NOBLA NA RYNKU


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości