Reklama

Nielegalne składowisko olejów na Grabiszynie [ZDJĘCIA]

08/01/2019 12:19

W ubiegły poniedziałek funkcjonariusze Straży Miejskiej Wrocławia ukarali mandatem jednego z mieszkańców Wrocławia, który na swojej posesji urządził nielegalne składowisko zużytego oleju.

Składowisko zostało ujawnione na jednej z posesji przy ul. Fiołkowej. Podczas kontroli okazało się, że część składowanego tam oleju wyciekała ze zbiorników i przedostawała się do gleby.


–  Podczas kontroli stwierdzono, że mieszkaniec nieruchomości gromadzi oleje odpadowe w ilości kilkuset litrów, a sposób ich gromadzenia zagraża środowisku . Ponadto, gromadził elementy z demontażu pojazdów (skrzynia biegów), co również spowodowało wyciek szkodliwych substancji do ziemi – czytamy w komunikacie Straży Miejskiej Wrocławia.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości