W ubiegły poniedziałek funkcjonariusze Straży Miejskiej Wrocławia ukarali mandatem jednego z mieszkańców Wrocławia, który na swojej posesji urządził nielegalne składowisko zużytego oleju.
Składowisko zostało ujawnione na jednej z posesji przy ul. Fiołkowej. Podczas kontroli okazało się, że część składowanego tam oleju wyciekała ze zbiorników i przedostawała się do gleby.
– Podczas kontroli stwierdzono, że mieszkaniec nieruchomości gromadzi oleje odpadowe w ilości kilkuset litrów, a sposób ich gromadzenia zagraża środowisku . Ponadto, gromadził elementy z demontażu pojazdów (skrzynia biegów), co również spowodowało wyciek szkodliwych substancji do ziemi – czytamy w komunikacie Straży Miejskiej Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze