Reklama

Poranne usterki tramwajów. Utrudnienia na Powstańców Śląskich i placu Dominikańskim

03/08/2018 08:38

Piątek nie rozpieszcza pasażerów MPK. Przed godziną 8 przy Galerii Dominikańskiej awarii uległ tramwaj jadący w kierunku Dworca PKP, z kolei kilkanaście minut później doszło do kolejnej awarii, tym razem na ulicy Powstańców Śląskich.

Tramwaje linii 8, 11 i 23 skierowano objazdami przez Grodzką i Kazimierza Wielkiego, natomiast "dziewiątka" i "siedemnastka" jeździły przez Wyszyńskiego i plac Społeczny.


Kolejna awaria wystąpiła w wagonie jadącym przez ulicę Powstańców Śląskich, na wysokości skrzyżowania z ulicą Zaolziańską. Na szczęście obie awarie udało się usunąć po kilkunastu minutach, a tramwaje wróciły już na swoje stałe trasy.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości