Piątek nie rozpieszcza pasażerów MPK. Przed godziną 8 przy Galerii Dominikańskiej awarii uległ tramwaj jadący w kierunku Dworca PKP, z kolei kilkanaście minut później doszło do kolejnej awarii, tym razem na ulicy Powstańców Śląskich.
Tramwaje linii 8, 11 i 23 skierowano objazdami przez Grodzką i Kazimierza Wielkiego, natomiast "dziewiątka" i "siedemnastka" jeździły przez Wyszyńskiego i plac Społeczny.
Kolejna awaria wystąpiła w wagonie jadącym przez ulicę Powstańców Śląskich, na wysokości skrzyżowania z ulicą Zaolziańską. Na szczęście obie awarie udało się usunąć po kilkunastu minutach, a tramwaje wróciły już na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze