Reklama

17-latek posiadał niemal 250 porcji amfetaminy. Został zatrzymany przez policję

29/07/2018 03:01

Funkcjonariusze z wrocławskiej komendy miejskiej zatrzymali młodego mężczyznę, który chwilę wcześniej próbował przed nimi uciekać. Jak się okazało, powodem paniki i próby szybkiego oddalenia się był fakt, że miał przy sobie blisko 250 porcji amfetaminy. 17-latek trafił prosto do aresztu. Próbował tłumaczyć policjantom, że narkotyki posiadał tylko na własny użytek.

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, kontrolując w godzinach wieczornych rejon przyległy do dworca PKP w Żórawinie, zauważyli młodego mężczyznę, który niespokojnie rozglądał się dookoła. W momencie, gdy zauważył funkcjonariuszy, gwałtownie zmienił kierunek i zaczął się szybko oddalać. Wzbudziło to zainteresowanie policjantów, którzy postanowili skontrolować mężczyznę. W trakcie przeprowadzanych czynności 17-latek był bardzo zdenerwowany i nie potrafił opanować widocznego drżenia rąk.


Jak się okazało w kieszeni spodni miał ukryte blisko 250 porcji amfetaminy. Młody człowiek tłumaczył funkcjonariuszom, że narkotyki kupił kilka dni wcześniej od mężczyzny, którego nie zna. Środki odurzające miały mu służyć wyłącznie na własny użytek.

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy oprócz posiadania zajmował się również handlem narkotykami. Teraz sąd zadecyduje o jego dalszym losie. Grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy potwierdzi się to, że rozprowadzał środki odurzające, kara może wynieść nawet do 8 lat.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości