Reklama

19-latek miał przy sobie ponad 80 porcji narkotyku

07/10/2018 18:39

Policjanci zatrzymali ucznia jednego z wrocławskich techników, który miał w saszetce  kilkadziesiąt porcji narkotyku. Zdradziło go nerwowe i nienaturalne zachowanie, na które zwrócili uwagę funkcjonariusze patrolujący teren Starego Miasta.

Policjanci patrolowali teren Starego Miasta. Po godzinie 17:00 w okolicy ul. Legnickiej zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który nienaturalnie się zachowywał. 19-latek bardzo nerwowo rozglądał się dookoła.


Funkcjonariusze obserwowali przez chwilę mężczyznę, a gdy do niego podeszli, wyczuli od 19-latka charakterystyczną woń marihuany. Okazało się, że chował on słoik w czarnej saszetce. W środku słoika było ponad 80 porcji narkotyku. Zatrzymany tłumaczył policjantom, że substancje są na jego własny użytek. – 19-latek trafił na komisariat policji, gdzie zważono i poddano testom posiadane przez niego substancje. Wynik wskazał, że jest to marihuana – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z dolnośląskiej policji.

Reklama

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków zabronionych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za tego typu przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie 19-latka zdecyduje sąd.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości