Wrocławscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 120 tabletek esktasy. Część z nich miał przy sobie podczas zatrzymania, większość ukrył jednak w swoim mieszkaniu. Schował narkotyki pod poduszką.
Do zatrzymania doszło w rewirze policjantów z komisariatu Wrocław-Ołbin. Policyjni wywiadowcy z komendy miejskiej zauważyli pobudzonego i nerwowo zachowującego się mężczyznę. W trakcie kontroli okazało się, że 19-latek posiada przy sobie woreczek strunowy z 24 kolorowymi tabletkami.
Kolorowe pastylki okazały się tabletkami ekstasy. Podczas dalszych czynności policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny, gdzie znaleźli 100 kolejnych tabletek. – Mężczyzna schował je na łóżku, bezpośrednio pod poduszką – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. – Łącznie mundurowi zabezpieczyli 121 tabletek zawierających środki zabronione. 19-latek przyznał się, że kupił je od nieznanego mu mężczyzny na własny użytek – tłumaczy policjant.
Za posiadanie środków odurzających, wrocławianinowi może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli okaże się, że 19-latek zajmował się również ich rozprowadzaniem, zostaną mu postawione zarzuty, za które grozi nawet 10 lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze