Reklama

19-latek zatrzymany za narkotyki. Chował ekstasy pod poduszką

03/04/2019 10:17

Wrocławscy policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 120 tabletek esktasy. Część z nich miał przy sobie podczas zatrzymania, większość ukrył jednak w swoim mieszkaniu. Schował narkotyki pod poduszką.

Do zatrzymania doszło w rewirze policjantów z komisariatu Wrocław-Ołbin. Policyjni wywiadowcy z komendy miejskiej zauważyli pobudzonego i nerwowo zachowującego się mężczyznę. W trakcie kontroli okazało się, że 19-latek posiada przy sobie woreczek strunowy z 24 kolorowymi tabletkami.


Kolorowe pastylki okazały się tabletkami ekstasy. Podczas dalszych czynności policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny, gdzie znaleźli 100 kolejnych tabletek. – Mężczyzna schował je na łóżku, bezpośrednio pod poduszką – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. – Łącznie mundurowi zabezpieczyli 121 tabletek zawierających środki zabronione. 19-latek przyznał się, że kupił je od nieznanego mu mężczyzny na własny użytek – tłumaczy policjant.

Reklama

Za posiadanie środków odurzających, wrocławianinowi może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli okaże się, że 19-latek zajmował się również ich rozprowadzaniem, zostaną mu postawione zarzuty, za które grozi nawet 10 lat więzienia.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości