Reklama

24-latek rzucił butelką w autobus MPK. Szyba rozsypała się w drobny mak

01/05/2021 12:32

Wrocławscy policjanci zatrzymali 24-latka, który jest sprawcą dewastacji miejskiego autobusu. Do zdarzenia doszło na ulicy Borowskiej. Rzucona przez mężczyznę butelka trafiła w drzwi pojazdu MPK i rozbiła znajdującą się w niej szybę w drobny mak.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek przy ulicy Borowskiej. Policjanci zostali wezwani tam przez kierowcę, który zgłosił awanturę między dwoma pasażerami w autobusie.


– Kierowca, chcąc odjechać już zamykał drzwi, kiedy niespodziewanie zobaczył jak wysiadający pasażer rzucił w stronę autobusu szklaną butelkę. Niestety, trafił nią w środkowe drzwi rozbijając szybę w drobny mak – mówi sierżant Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Sprawcę szkód szybko udało się namierzyć i zatrzymać. Mężczyzna przyznał się do rzucenia butelką, jednak przekonywał, że jego celem nie było zbicie szyby w autobusie. – Tłumaczył, że chciał rzucić nią w stronę pasażera, z którym się pokłócił, jednak nie trafił i butelka uderzyła w drzwi uszkadzając je – relacjonuje policjantka, która dodaje, że zatrzymany 24-latek w momencie zatrzymania był pijany.

Reklama

Teraz mężczyzna odpowie za niszczenie i uszkadzanie cudzej rzeczy. Grozi mu kara od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości