Reklama

25-letni kierowca audi wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Dwie osoby ranne, objazdy MPK

27/07/2018 09:32

W piątek, ok. godz. 8.30, doszło do poważnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Pułaskiego. Po zderzeniu audi i forda dwie osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 10.

Wypadek został nagrany przez wideorejestrator, znajdujący się w aucie, jadącym za audi. Jego 25-letni kierowca wjechał na skrzyżowanie z ulicy Pułaskiego na czerwonym świetle, zderzając się czołowo-bocznie z prawidłowo poruszającym się fordem, jadącym od strony ul. Kościuszki. Jego 67-letni kierowca i pasażerka trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Policjanci zatrzymali 25-latkowi prawo jazdy. Sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu. Mężczyźnie nic się nie stało. 


Linia 114 w stronę Bieńkowic i 120 w stronę Trestna jeździły przez Pułaskiego i Traugutta. Ulica Kościuszki była nieprzejezdna na odcinku od Pułaskiego do Na Niskich Łąkach. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości