Reklama

36-latka ukradła rower za 3,4 tys. zł. Okazało się, że nie pierwszy

27/08/2018 16:06

Nawet 10-lat w więzieniu może spędzić 36-letnia kobieta, którą zatrzymała wrocławska policja w związku z kradzieżą markowego roweru o wartości 3,6 tys. złotych. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że kobieta z kradzieży rowerów zrobiła sobie sposób na życie, a na swoim koncie ma co najmniej 5 skradzionych jednośladów.

Kobieta wpadła podczas akcji policjantów z komisariatu na Starym Mieście, którzy od dłuższego czasu obserwowali miejsca, do których mogły trafiać skradzione rowery.


– Działania mundurowych zakończyły się namierzeniem kobiety podejrzanej o kradzieże jednośladów. 36-latka z Wrocławia, przyznała się do kradzieży roweru o wartości ponad 3.4 tys. złotych. Dalsze czynności prowadzone wspólnie z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław – Ołbin potwierdziły, że była już wcześniej karana za podobne kradzieże i jest osobą poszukiwaną – mówi sierż. Monika Perec z KMP we Wrocławiu.

Reklama

36-latka trafiła do policyjnego aresztu, a na bazie zgromadzonych materiałów, usłyszała już 5 zarzutów dotyczących kradzieży rowerów. Kobieta przyznała się do wszystkich zarzucanych jej czynów. Za kradzieże może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości