Reklama

36 nowych przypadków koronawirusa na Dolnym Śląsku

01/06/2020 10:29

36 z 200 osób, u których w poniedziałek potwierdzono zakażenie koronawirusem, to osoby z województwa dolnośląskiego. Po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym zgonie we Wrocławiu.

Wojewoda dolnośląski poinformował, że nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, kłodzkiego, świdnickiego i oleśnickiego.


Po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zgonach osób zakażonych koronawiusem. Wśród 10 zmarłych w poniedziałek pacjntów jest 69-latka z Wrocławia.


Od początku epidemii koronawirusa stwierdzono na Dolnym Śląsku u 2630 osób.


W całej Polsce odnotowano jak dotychczas 24 165 zachorowań, z czego zmarło 1 074 osób, które miały potwierdzone zakażenie.      

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości