36 z 200 osób, u których w poniedziałek potwierdzono zakażenie koronawirusem, to osoby z województwa dolnośląskiego. Po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym zgonie we Wrocławiu.
Wojewoda dolnośląski poinformował, że nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Legnicy, Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, kłodzkiego, świdnickiego i oleśnickiego.
Po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zgonach osób zakażonych koronawiusem. Wśród 10 zmarłych w poniedziałek pacjntów jest 69-latka z Wrocławia.
Od początku epidemii koronawirusa stwierdzono na Dolnym Śląsku u 2630 osób.
W całej Polsce odnotowano jak dotychczas 24 165 zachorowań, z czego zmarło 1 074 osób, które miały potwierdzone zakażenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze