Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali na wrocławskim lotnisku 41-letniego Polaka, który przyleciał z Wielkiej Brytanii. Mężczyzna był poszukiwany.
Do zdarzenia doszło 1 września. W trakcie kontroli podróżnych, którzy przylecieli do Wrocławia z Wielkiej Brytanii, funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali 41-latka.
– Sprawdzając jego dokumenty, ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany w celu ustalenia jego miejsca pobytu oraz doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego – mówi mjr SG Joanna Konieczniak z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
I dodaje, że 41-latek miał do odbycia 4 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywnę w wysokości 200 zł.
Mężczyzna szybko wpłacił zaległą kwotę i został zwolniony.
CZYTAJ TEŻ: BYŁ POSZUKIWANY EUROPEJSKIM NAKAZEM ARESZTOWANIA, WPADŁ NA WROCŁAWSKIM LOTNISKU
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze