Reklama

60-latka wrocławianka naciągnęła trzy banki. Może trafić do więzienia na 8 lat

16/01/2018 16:04

Wrocławscy policjanci zatrzymali 60-letnią mieszkankę Wrocławia, która jest podejrzana o wyłudzenie sporej sumy. Według ustaleń śledczych kobieta, posługując się fałszywymi dokumentami, w ciągu trzech lat wyłudziła od banków ponad 700 tys. złotych.

Z ustaleń policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego wynika, że mieszkanka stolicy Dolnego Śląska w ciągu trzech lat oszukała trzy banki, które naraziła na spore straty.


– Jak ustalili policjanci, 60-latka posługując się sfałszowanymi dokumentami, doprowadziła kilka banków do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w wysokości ponad 700 tys. złotych z tytułu zawartych umów kredytowych i braku spłaty zobowiązań – tłumaczy nadkom. Krzysztof Zaporowski z sekcji prasowej wrocławskiej komendy.


Na podstawie zebranych dowodów i materiałów w tej sprawie zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Kobieta podczas prowadzonego pod nadzorem wrocławskiej prokuratury śledztwa złożyła wyjaśnienia, ale nie przyznała się do popełnienia przestępstwa.

Reklama

Za oszustwo grozi jej kara pozbawienia wolności do 8 lat.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości