Korkuje się autostrada A4 na jezdni w stronę granicy z Niemcami. Przed Kątami Wrocławskimi doszło do kolizji, w wyniku której utworzył się duży korek. Zator sięga prawie do węzła Wrocław Południe. W korku na wjazd na A4 czekają zatem także kierowcy na węźle Pietrzykowice.
Kierowcy, którzy chcą ominąć zator, powinni zjechać z autostrady A4 najpóźniej na węźle Wrocław Południe i lokalnymi drogami dojechać do węzła Kąty Wrocławskie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze