W czwartek, po godz. 14, miejski autobus potrącił pieszego na rondzie Reagana. Utrudnienia w ruchu MPK w obrębie placu Grunwaldzkiego trwały około półtorej godziny.
Do potrącenia pieszego przez autobus doszło na peronie 3, na rondzie Reagana, w czwartek, po godz. 14.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji skierowało tramwaje linii 0P objazdem przez ul. Piastowską, Sienkiewicza, most Szczytnicki i Różyckiego do Stadionu Olimpijskiego. Tramwaje linii 4, jadące w kierunku Oporowa, na pl. Grunwaldzkim zatrzymywały się na peronie 1, tak samo jak autobusy linii 145 w stronę Tarnogaju, 146 w stronę Gaju i 149 w stronę Kuźnik.
Utrudnienia usunięto ok. godz. 15.30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze