Reklama

Autobus zderzył się z osobówką. Są ranni! Wypadek i duże utrudnienia pod Wrocławiem

19/01/2026 07:36

W poniedziałkowy poranek doszło do groźnego wypadku na drodze krajowej nr 35 w Gniechowicach. Samochód osobowy zderzył się z autobusem, w wyniku czego dwie osoby zostały ranne. Są duże utrudnienia w ruchu na drodze Wrocław - Świdnica.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 stycznia, o godzinie 5:34 na 73. kilometrze drogi krajowej nr 35, na odcinku Świdnica-Wrocław. Pod Gniechowicami zderzyły się autobus i samochód osobowy. Jak poinformował dyżurny GDDKiA, w wypadku dwie osoby odniosły obrażenia. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.

Droga jest przejezdna, ale ze względu na ruch wahadłowy, w miejscu zdarzenia tworzą się duże utrudnienia.

Według prognoz drogowców, utrudnienia mogą potrwać do godz. 9.30.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Qutass 2026-01-19 14:56:37

    I fotoradar na nie wiele się przydał. Tylko zbędne utrudnienie i spowolnienie ruchu tam powoduje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości