W czwartek po godz. 13 na ulicy Osobowickiej doszło do awarii jednego z miejskich autobusów. Miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów i uruchomiono komunikację zastępczą.
Z powodu awarii autobusu na torowisku tramwaje linii 14 i 24 skierowano objazdem od Mostu Osobowickiego przez ul. Bałtycką i Żmigrodzką do pętli Poświętne. Uruchomiono autobusy "za tramwaj". Ruch został już przywrócony i tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze