Jeden pas ruchu i 100 km/h. Drogowcy pracują dziś na odcinku 35 kilometrów na obu jezdniach autostrady A4.
W niedzielę, 1 października, drogowcy wyjechali na podwrocławski odcinek autostrady A4. Trwa koszenie pasa pomiędzy jezdniami. Z tego powodu na odcinku pomiędzy węzłem Pietrzykowice aż do węzła Budziszów na jezdniach w obu kierunkach - do Wrocławia oraz w stronę Legnicy - zajęty jest lewy pas ruchu w miejscach, gdzie akurat pracują ekipy. Prace będą prowadzone na odcinku mających długość 35 kilometrów.
Tam, gdzie są drogowcy prędkość ograniczona została do 100 km/h. To, wraz ze zwężeniem jezdni do jednego pasa, powoduje w niedzielę rano niewielkie, jak informują kierowcy, spowolnienia. Rosnące natężenie ruchu może sprawić, że będzie korkowało się mocniej. Prace będą trwały do godz. 18.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze