50-latek został wyprowadzony przez strażników granicznych z autobusu po tym, jak odmówił założenia maseczki na terenie lotniska. Mężczyznę ukarano mandatem.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 listopada, na terenie lotniska we Wrocławiu-Strachowicach.
– Dyżurny portu poinformował straż graniczną, że pasażer odlatujący do Warszawy nie stosuje się do poleceń obsługi portu i pomimo wezwań do założenia maseczki oraz zatrzymania się wsiadł do podstawionego autobusu – mówi Joanna Konieczniak, rzeczniczka komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Dodaje, że na miejsce wezwano funkcjonariuszy Zespołu Interwencji Specjalnej, którzy weszli do autobusu i wyprowadzili z niego 50-letniego pasażera.
Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze