Reklama

Awaria ciepłownicza we Wrocławiu. Tutaj będzie zimno w mieszkaniach

23/11/2022 07:26

Firma Fortum informuje, że na terenie Wrocławia doszło do wyłączenia dostaw ciepła do kilku budynków na Nowym Dworze.

Ulica Komorowska 31, 33, 35 i 35A -  pod tym adresami w środę rano, przez kilka godzin, kaloryfery będą zimne, nie będzie też ciepłej wody w kranach. Na Nowym Dworze doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Fortum informuje, że ciepła w budynkach nie będzie w godz. 7-11.


Przypomnijmy, że we wtorek rano we Wrocławiu pękła magistrala przy zoo. Kilka osiedli pozostawało bez dostaw ciepła aż do godz. 22.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości