Firma Fortum informuje, że na terenie Wrocławia doszło do wyłączenia dostaw ciepła do kilku budynków na Nowym Dworze.
Ulica Komorowska 31, 33, 35 i 35A - pod tym adresami w środę rano, przez kilka godzin, kaloryfery będą zimne, nie będzie też ciepłej wody w kranach. Na Nowym Dworze doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Fortum informuje, że ciepła w budynkach nie będzie w godz. 7-11.
Przypomnijmy, że we wtorek rano we Wrocławiu pękła magistrala przy zoo. Kilka osiedli pozostawało bez dostaw ciepła aż do godz. 22.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze