Reklama

Awaria energetyczna w centrum miasta. Prądu nie było na Starym Mieście i Szczepinie

23/10/2021 19:08

Po godz. 18 w centrum Wrocławia zabrakło prądu. Tauron Dystrybucja pracował nad usunięciem awarii sieci energetycznej ponad dwie godziny.

Do godz. 20.30 w sobotę trwała przerwa w dostawach prądu na ulice i place Starego Miasta oraz Szczepina. Na liście znalazły się Św. Antoniego, Młodych Techników, Włodkowica, Zachodnia, Sokolnicza, Ścinawska, Ruska, Sikorskiego, Inowrocławska, Łęczycka, Długa, Św. Mikołaja, Kiełbaśnicza, pl. Jana Pawła II i pl. Solidarności.


Przyczyną usterki była awaria sieci Tauronu. Awaria wpłynęła m. in. na pracę barów i restauracji w centrum Wrocławia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości