Po godz. 18 w centrum Wrocławia zabrakło prądu. Tauron Dystrybucja pracował nad usunięciem awarii sieci energetycznej ponad dwie godziny.
Do godz. 20.30 w sobotę trwała przerwa w dostawach prądu na ulice i place Starego Miasta oraz Szczepina. Na liście znalazły się Św. Antoniego, Młodych Techników, Włodkowica, Zachodnia, Sokolnicza, Ścinawska, Ruska, Sikorskiego, Inowrocławska, Łęczycka, Długa, Św. Mikołaja, Kiełbaśnicza, pl. Jana Pawła II i pl. Solidarności.
Przyczyną usterki była awaria sieci Tauronu. Awaria wpłynęła m. in. na pracę barów i restauracji w centrum Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze