W godzinach popołudniowych przez Wrocław przeszła prawdziwa ulewa, a gdzieniegdzie także zagrzmiało. Intensywne opady deszczu i porywisty wiatr spowodwały awarię na sieci energetycznej. Część osiedli na Południu Wrocławia nie ma prądu.
Tuż przed godziną 18 pradu zabrakło na części osiedli Ołtaszyn, Wojszyce i Jagodno, a także w podwrocławskich miejscowościach - Żernikach Wrocławskich, Bielanach Wrocławskich, Siechnicach, Świętej Katarzynie, Ratowicach, Smardzowie, Radomierzycach, Iwinach, Sulimowie oraz Groblicach.
Na Ołtaszynie, Wojszycach i Jagodnie dostawy prądu powinny zostać przywrócone do godziny 21, natomiast w pozostałych miejscach najpóźniej do 22.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze