Reklama

Awaria po wielkiej ulewie. Południe Wrocławia bez prądu

24/08/2018 20:18

W godzinach popołudniowych przez Wrocław przeszła prawdziwa ulewa, a gdzieniegdzie także zagrzmiało. Intensywne opady deszczu i porywisty wiatr spowodwały awarię na sieci energetycznej. Część osiedli na Południu Wrocławia nie ma prądu.

Tuż przed godziną 18 pradu zabrakło na części osiedli Ołtaszyn, Wojszyce i Jagodno, a także w podwrocławskich miejscowościach - Żernikach Wrocławskich, Bielanach Wrocławskich, Siechnicach, Świętej Katarzynie, Ratowicach, Smardzowie, Radomierzycach, Iwinach, Sulimowie oraz Groblicach.


Na Ołtaszynie, Wojszycach i Jagodnie dostawy prądu powinny zostać przywrócone do godziny 21, natomiast w pozostałych miejscach najpóźniej do 22.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości