Z powodu awarii sieci trakcyjnej na ulicy Grabiszyńskiej tramwaje jechały objazdem. Uruchomiono też komunikację zastępczą.
W czwartek po godz. 6 rano na skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Hallera doszło do awarii sieci trakcyjnej. Tramwaje linii 4, 5 i 11 kursowały objazdem do zajezdni Borek przez al. Hallera, a pojazdy linii 20 zawracały na pętli Grabiszynek. MPK rozwoziło pasażerów autobusami"za tramwaj" w relacji FAT - OPORÓW.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze